Oyun Google Play’de yeni yerini alan ve zaman içerisinde birçok kullanıcının zevkle oynayacağı oyunlardan biri haline gelebilecek bir oyundur. Oyun Türk yapımcı olan The Games tarafından piyasaya sürülmüştür.
Renkli Top oyunu şu an için sadece Android de gelmiş olsa da ileri ki süreçte İOS geleceği gelen haberler arasından yer almaktadır.
Renkli Top Oyunu Hakkında
Oyunda düz bir zemin üzerinde renkli bir top ile oyuna başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız yıldızları toplayarak en yüksek skora ulaşmaktır. Tabi bu yıldızlara ulaşmak sandığınız kadar maalesef kolay değildir. Oyun ilerledikçe karşınıza çıkan engeller zorlaşacak ve yanma riskiniz giderek artacaktır. Engeller içerisinde çeşitler renkler mevcuttur. Topunuz hangi renk ise o engelin olduğu kısımdan geçmeniz gerekmektedir. Diğer türlü bir durumda yanmanız kuvvetle muhtemeldir.
Renkli Top Oyunu Nasıl Oynanır?
Oyunu oynamak oldukça basittir. Telefon ekranına her tıklamanız bir zıplama sayılmaktadır. Mevcut engellere göre bu kombinasyonu ayarlamalı ve oyunu bu şekilde oynamaya çalışmanız gerekmektedir.Uygulama sayfasına ulaşmak için buraya tıkla

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.