Özellikle Geleceğe Dönüş filminin başrol oyuncusu Michael J. Fox, otomatik bağcıklı Nike MAG’i denedikten sonra, gözler Nike’ın bu ayakkabıyı gerçekten yapıp yapmayacağı konusuna çevrilmişti.

Sonunda bekleyiş bitti ve Nike, meşhur kendi kendine bağlanabilen bağcıklı ayakkabıların yapımına başlanacağını duyurdu.

Nike HyperAdapt 1.0 ile tanışın!

Nike Innovation Summit ile duyurulan HyperAdapt 1.0, firmanın gelişmiş, uyarlanabilir, otomatik bağlanan bağcık teknolojisini kullanan ilk ayakkabı olacak. Bununla birlikte herkesin sevdiği Jordan, Air Max veya diğer tarz ayakkabılar da bir gün bu teknolojiden faydalanabilecek.

Nike Geleceğe Dönüyor!

Back to the Future 2 filmiyle hafızalarımıza kazınan kendi kendini bağlayabilen ayakkabılar…

Nike tarafından dikkat dağıtmayı düşürmek için yapılan bu teknoloji, ayakkabıyı giyen kişiye zaman kazandıracak. Ayakkabı giyildiği anda otomatik olarak bağcıkların sıkılması başlıyor. Yanlarında bulunan iki adet buton ile sıkma ve gevşetme yapılabiliyor.

Telefon ile Ayakkabınıza Şekil Verin

Akıllı telefonlardan kontrol edilebilen, tasarımı isteğe göre değişebilen sıra dışı ShiftWear…

2016 tatil sezonunda piyasaya çıkması beklenen ayakkabılar üç farklı renkte olacak. Firma henüz fiyat ile ilgili bir bilgi vermese de, başlangıç için satış işleminin sadece Nike+ üyelerine yapılacağı biliniyor.

:: Kendi kendine bağlanabilen Nike HyperAdapt 1.0 hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/nike-otomatik-bagcikli-ayakkabiyi-tanitti-69720

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.