2009 yılından bu yana süre gelen ve Ubisoft’un şuan için en önemli serisi konumunda bulunan Assassin’s Creed için bir sanal gerçeklik projesi geliştiriliyor. Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ilginç bir şekilde bu proje, bir video oyunu değil.

Ara oyunlar dışında toplamda dokuz oyunluk uzun bir seriden oluşan Assassin’s Creed, yeni içeriklerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ubisoft’un açıklamalarına göre göre Assassin’s Creed VR: Experience, tam olarak bir oyun değil, deneyim olacak. 

Assassin’s Creed VR: Experience’da, filmin de çekimlerinin gerçekleştiği Malta, İspanya ve Birleşik Krallık bölgelerine yer verilecek. Proje, sene sonunda vizyondaki yerini alması beklenen Assassin’s Creed filmi ile bağlantılı olacak. 

Fox ve VR şirketi olan Pratical Magic tarafından hazırlanan projenin bu sene çıkmayacak olan Assassin’s Creed oyunun yerini doldurması bekleniyor. Bilineceği üzere Ubisoft, radikal bir karar alarak artık her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacaklarını açıklamışlardı. 

:: Assassin’s Creed için hazırlanan sanal gerçeklik projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/assassins-creed-vr-duyuruldu-69677

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.